Allt handlar
om relationer

Därför har vi inte bara överlevt tuffa tider, utan kontinuerligt vuxit och etablerat oss som en trygg kommunikationspartner på en expansiv marknad.

Slå en signal:

035-17 74 40

Hitta hit:

Olofsdalsvägen 40B
302 41 Halmstad

Tack! Någon av fälten är fel ifyllda. Var god försök igen.

Det här är vi på Mecs

info@mecs.se

035-17 74 40

anna@mecs.se

035-17 74 54

Anna Otterström

VD/Strateg

jonas@mecs.se

035-17 74 57

Jonas Ringheim

Byråansvarig/Filmproducent

michael@mecs.se

035-17 74 58

Michael Hermansson

Produktionschef

jenny.noord@mecs.se

035-17 74 45

Jenny Noord

Kundansvarig

charlotta@mecs.se

035-17 74 45

Charlotta Vinkler

Kundansvarig

peter@mecs.se

035-17 74 47

Peter Hansson

Sälj

isabelle@mecs.se

035-17 74 66

Isabelle Otterström

Projektledare / Sälj

therese@mecs.se

035-17 74 50

Therese Henriksson

Projektledare/Copywriter

Martina@mecs.se

035-17 74 43

Martina Bengtsson

Projektledare

anne@mecs.se

035-17 74 64

Anne Svedberg

Kommunikationsstrateg, copywriter och PR

johan.edberg@mecs.se

035-17 74 46

Johan Edberg

Copywriter

daniel@mecs.se

035-17 74 51

Daniel Gharavi

Affärsutvecklare Digital Media

amanda@mecs.se

035-17 74 40

Amanda Haglund

Digital Communication Manager/Creator

johanna@mecs.se

035-17 74 67

Johanna Petersson

Digital Media Manager

johannes@mecs.se

035-17 74 53

Johannes Berggren

Art Director

niclas@mecs.se

035-17 74 65

Niclas Berglund

Art Director

tony@mecs.se

035-17 74 69

Tony Hult

Art Director

jenny@mecs.se

035-17 74 56

Jenny Gundersson

Grafisk formgivare

pontus@mecs.se

035-17 74 60

Pontus Svensson

Grafisk Formgivare

leo@mecs.se

035-17 74 61

Leo Medved

Webbdesigner/Grafisk Formgivare/Motion Graphics

johan@mecs.se

035-17 74 59

Johan Skantze

Regissör/Filmproducent

kim@mecs.se

035-17 74 62

Kim Nilsson

Filmfotograf

andreas@mecs.se

035-17 74 42

Andreas Bertilsson

Animatör

johan.melvert@mecs.se

035-17 74 63

Johan Melvert

Projektledare/Webbutvecklare

035-17 74 63

Marcus Cawood

Webbutvecklare

035-17 74 63

Ulf Möllerström

Systemutvecklare

035-17 74 63

Sara Melvert

AD/Grafisk formgivare

ekonomi@mecs.se

035-17 74 55

Leena Fridh

Ekonomi