Allt handlar
om relationer

Därför har vi inte bara överlevt tuffa tider, utan kontinuerligt vuxit och etablerat oss som en trygg kommunikationspartner på en expansiv marknad.

Slå en signal:

035-17 74 40

Hitta hit:

Rörkullsvägen 7
302 41 Halmstad

Tack! Någon av fälten är fel ifyllda. Var god försök igen.

Det här är vi på Mecs

info@mecs.se

035-17 74 40

anna@mecs.se

035-17 74 54

Anna Otterström

VD/Strateg

jonas@mecs.se

035-17 74 57

Jonas Ringheim

Byråansvarig/Filmproducent

charlotta@mecs.se

035-17 74 45

Charlotta Vinkler

Kundansvarig

peter@mecs.se

035-17 74 47

Peter Hansson

Sälj

cathrine@mecs.se

035-17 74 56

Cathrine Andersson

Strategisk projektledare

isabelle@mecs.se

035-17 74 44

Isabelle Otterström

Projektledare / Sälj

jennifer@mecs.se

035-17 74 43

Jennifer Larsson

Projektledare

annica@mecs.se

035-17 74 43

Annica Carlsson

Projektledare

daniel@mecs.se

035-17 74 51

Daniel Gharavi

Affärsutvecklare Digital Media

harrie@mecs.se

0709-850 234

Harrie Rademaekers

Koncept & Affärsutveckling

anne@mecs.se

035-17 74 64

Anne Svedberg

Kommunikationsstrateg, copywriter och PR

Louise Dock

Copywriter

lotta@mecs.se

0706- 95 60 36

Lotta Joelsson

Copywriter

lasse@mecs.se

035-17 74 49

Lasse Svensson

Creative Director

tony@mecs.se

035-17 74 69

Tony Hult

Art Director

035-17 74 48

louise@mecs.se

Louise Isacson

Digital Media Manager

pontus@mecs.se

035-17 74 60

Pontus Svensson

Grafisk Formgivare

leo@mecs.se

035-17 74 40

Leo Medved

Webdesigner

anna.r@mecs.se

Föräldraledig

Anna Reljanovic

Grafisk formgivare & Fotograf

magnus@mecs.se

035-17 74 58

Magnus Alkeby

Webbutvecklare

johan@mecs.se

035-17 74 59

Johan Skantze

Regissör/Filmproducent

emil@mecs.se

035-17 74 42

Emil Carlsson

Regissör/filmproducent

iain@mecs.se

035-17 74 67

Iain Liljestam

Regissör/Filmproducent

joakim@mecs.se

035-17 74 53

Joakim Andersson

Filmfotograf/Filmredigerare

Camilla Bondesson

Filmfotograf /Stillbildsfotograf

ekonomi@mecs.se

035-17 74 55

Leena Fridh

Ekonomi