Allt handlar
om relationer

Därför har vi inte bara överlevt tuffa tider, utan kontinuerligt vuxit och etablerat oss som en trygg kommunikationspartner på en expansiv marknad.

Slå en signal:

035-17 74 40

Hitta hit:

Olofsdalsvägen 40B
302 41 Halmstad

Tack! Någon av fälten är fel ifyllda. Var god försök igen.

Det här är vi på Mecs

info@mecs.se

035-17 74 40

anna@mecs.se

035-17 74 54

Anna Otterström

VD/Strateg

jonas@mecs.se

035-17 74 57

Jonas Ringheim

Byråansvarig/Filmproducent

charlotta@mecs.se

035-17 74 45

Charlotta Vinkler

Kundansvarig

peter@mecs.se

035-17 74 47

Peter Hansson

Sälj

cathrine@mecs.se

035-17 74 56

Cathrine Andersson

Strategisk projektledare

isabelle@mecs.se

035-17 74 44

Isabelle Otterström

Projektledare / Sälj

daniel@mecs.se

035-17 74 51

Daniel Gharavi

Affärsutvecklare Digital Media

anne@mecs.se

035-17 74 64

Anne Svedberg

Kommunikationsstrateg, copywriter och PR

Claes Pihlgren

Copywriter och PR

035-17 74 54

Andreas Pitlik

Varumärkesstrateg & konceptutvecklare

lasse@mecs.se

035-17 74 49

Lasse Svensson

Creative Director

tony@mecs.se

035-17 74 69

Tony Hult

Art Director

johannes@mecs.se

035-17 74 53

Johannes Berggren

Art Director

pontus@mecs.se

035-17 74 60

Pontus Svensson

Grafisk Formgivare

leo@mecs.se

035-17 74 61

Leo Medved

Webdesigner

anna.r@mecs.se

Föräldraledig

Anna Reljanovic

Grafisk formgivare & Fotograf

johanna@mecs.se

035-17 74 48

Johanna Liljedahl

Digital Media Manager

johan@mecs.se

035-17 74 59

Johan Skantze

Regissör/Filmproducent

Christoffer Fykell

Filmfotograf

iain@mecs.se

035-17 74 67

Iain Liljestam

Regissör/Filmproducent

andreas@mecs.se

035-17 74 42

Andreas Bertilsson

Senior Animator

joakim@mecs.se

035-17 74 40

Joakim Andersson

Filmfotograf/Filmredigerare

lotta@mecs.se

0706- 95 60 36

Lotta Joelsson

Copywriter

Louise Dock

Copywriter

Christian Albinsson

Copy

ekonomi@mecs.se

035-17 74 55

Leena Fridh

Ekonomi