Allt handlar
om relationer

Därför har vi inte bara överlevt tuffa tider, utan kontinuerligt vuxit och etablerat oss som en trygg kommunikationspartner på en expansiv marknad.

Slå en signal:

035-17 74 40

Hitta hit:

Olofsdalsvägen 40B
302 41 Halmstad

Tack! Någon av fälten är fel ifyllda. Var god försök igen.

Det här är vi på Mecs

info@mecs.se

035-17 74 40

charlie@mecs.se

070-44 46 888

Charlie Ahlbin

VD

anna@mecs.se

035-17 74 54

Anna Otterström

Affärsutvecklare

daniel@mecs.se

035-17 74 51

Daniel Gharavi

Affärsutvecklare Digital Media

Andreas Pitlik

Affärsutvecklare

jonas@mecs.se

035-17 74 57

Jonas Ringheim

Byråansvarig/Filmproducent

jeanette@mecs.se

0721-503050

Jeanette Jonerheim

Client Director

philip@mecs.se

0704-493355

Philip Recht

Client Director

peter@mecs.se

035-17 74 47

Peter Hansson

Client Director

lisa-marie@mecs.se

035-17 74 66

Lisa-Marie Egnell

Projektledare

Robert Lindell

Manager WEB & SEO

Maria Lindholm

Projektledare

laura@mecs.se

035-17 74 45

Laura Crane-Åkerblom

Senior Strategisk Copywriter

Martina Lindh-Lidberg

Copywriter

johan.edberg@mecs.se

035-17 74 46

Johan Edberg

Copywriter

johanna@mecs.se

035-17 74 67

Johanna Petersson

Digital Media Manager

Tahmine Säwström

Digital Media Manager

johannes@mecs.se

035-17 74 53

Johannes Berggren

Art Director

tony@mecs.se

035-17 74 69

Tony Hult

Art Director

jenny@mecs.se

035-17 74 56

Jenny Gundersson

Art Director

pontus@mecs.se

035-17 74 60

Pontus Svensson

Grafisk Formgivare

johan@mecs.se

035-17 74 59

Johan Skantze

Regissör/Filmproducent

kim@mecs.se

035-17 74 62

Kim Nilsson

Filmfotograf

andreas@mecs.se

035-17 74 42

Andreas Bertilsson

Animatör

johan.melvert@mecs.se

035-17 74 68

Johan Melvert

Projektledare/Webbutvecklare

035-17 74 68

Marcus Cawood

Webbutvecklare

035-17 74 68

Ulf Möllerström

Systemutvecklare

ekonomi@mecs.se

035-17 74 55

Leena Fridh

Ekonomi