Allt handlar Om relationer

Därför har vi inte bara överlevt tuffa tider, utan kontinuerligt vuxit och etablerat oss som en trygg kommunikationspartner på en expansiv marknad.

Slå en signal:

035-21 00 71

Hitta hit:

Rörkullsvägen 7
302 41 Halmstad

Tack! Någon av fälten är fel ifyllda. Var god försök igen.

Det här är vi på Mecs

info@mecs.se

035- 21 00 71

anna@mecs.se

035-17 74 54

Anna Otterström

VD/Strateg

jonas@mecs.se

035-17 74 57

Jonas Ringheim

Byråansvarig/ Filmproducent

ida@mecs.se

035-17 74 63

Ida Hedunger

Affärsutvecklare

peter@mecs.se

035-17 74 47

Peter Hansson

Sälj

cathrine@mecs.se

035-17 74 56

Cathrine Andersson

Projektledare

cecilia@mecs.se

035-17 74 52

Cecilia Alvbring

Produktionsledare

Mammaledig

Karin Nyroos

Projektledare

isabelle@mecs.se

035-17 74 44

isabelle otterström

Projektledare / Sälj

harrie@mecs.se

0709-850 234

Harrie Rademaekers

Koncept & Affärsutveckling

lasse@mecs.se

035-17 74 49

Lasse Svensson

Creative Director

tony@mecs.se

035-17 74 69

Tony Hult

Art Director

marie@mecs.se

035-17 74 60

Marie Svensson

Grafisk formgivare

035-17 74 61

joel.lindberg@mecs.se

Joel Lindberg

Grafisk Formgivare

anna.r@mecs.se

035-17 74 48

Anna Reljanovic

Grafisk formgivare

anne@mecs.se

035-17 74 64

Anne Svedberg

Copywriter

lotta@mecs.se

0706- 95 60 36

Lotta Joelsson

Copywriter

Kalle Ekstrand

Affärsutvecklare Digital Media

magnus@mecs.se

035-17 74 58

Magnus Alkeby

Webbutvecklare

iain@mecs.se

035-17 74 67

Iain Liljestam

Regissör/ Filmproducent

johan@mecs.se

035-17 74 59

Johan Skantze

Regissör / Filmredigerare

joel@mecs.se

035-17 74 62

Joel Jansson

3D / Motion Graphics

joakim@mecs.se

035-17 74 53

Joakim Andersson

Filmfotograf/ Filmredigerare

Jean Millet

Filmfotograf/ Stillbildsfotograf

ekonomi@mecs.se

035-17 74 55

Leena Fridh

Ekonomi

admir@mecs.se

035-17 74 42

Admir Tahmiscija

Regissör/filmproducent